Підсилювач сигналу (ретранслятор) Lintratek KW25F-DCS 1800 МГц Код товару 18877

 • 9 999грн

Lintratek KW25F-DCS | Тип пристрою: ретранслятор | Діапазон частот: Downlink - 1805 ~ 1880 МГц, Uplink - 1710 ~ 1785 МГц | Коефіцієнт посилення: Downlink - 75 дБ, Uplink - 70 дБ | Площа покриття 1000 м² | Стандарт зв'язку: GSM / UMTS / LTE 1800 МГц | Захист від вологи: IP40 | Тип ВЧ роз'єму: N-female

 • Опис

  Незважаючи на те, що сигнал зв'язку GSM на частоті 1800 МГц у порівнянні з сигналом на частоті 900 МГц гірше проходить через перешкоди (стіни і т.д.), саме частота 1800 МГц найчастіше використовуються в умовах великих міст. Обумовлено це тим, що станції, що працюють на даній частоті, у великому місті здатні забезпечити більш високу пропускну здатність. Оскільки в умовах перебування великої кількості абонентів на одиницю площі саме цей фактор є основним для операторів зв'язку. Широкосмуговий підсилювач сигналу репітер Lintratek KW25F-DCS характеризується коефіцієнтом посилення 70/75 дБ (UpLink / DownLink) і відповідної вихідною потужністю 20/27 ± 2 дБм.

  Саме з вищевикладених причин в деяких випадках можна спостерігати проблеми з пошуком сигналу навіть у великому місті, де, здавалося б, такого спостерігатися не повинно. Якраз цю проблему і вирішує підсилювач сигналу репітер Lintratek KW25F-DCS. Його потужності вистачає на те, щоб покрити приміщення загальною площею до 1000 квадратних метрів. А це означає доцільність використання даного підсилювача для стабілізації сигналу на частоті 1800 МГц, наприклад, у великих бізнес-центрах, ресторанах, на паркінгах, на підприємствах. Крім іншого, даний ретранслятор має авторегулювання посилення сигналу (AGC), завдяки чому сигнал посилюється рівно до того рівня, який необхідний для коректної роботи мобільного пристрою.

  У користувача є також можливість здійснити ручне регулювання посилення сигналу (MGC). І хоча в більшості випадків на практиці ця опція не використовується, проте дає можливість в деяких ситуаціях домогтися більш точного регулювання. Важливо також зазначити що даний ретрансляція може використовуватися не тільки в місті, адже найбільші оператори України мають у своєму розпорядженні базові станції, що працює на частоті 1800 МГц і в сільській місцевості також. Крім того, саме ця частота використовується в мережах 4G в Україні.

 • Характеристики
  Тип пристрою
  Ретранслятор
  Стандарт зв'язку
  LTE
  Дисплей
  Немає
  Захист від вологи
  IP40
  Підтримка операторів
  Київстар, Vodafone, Lifecell
  Інтерфейс підключення
  N-female
  Діапазон частот
  1800 МГц
  Коефіцієнт підсилення
  75 Дб
  Вихідна потужність
  20 dBm
  Площа покриття
  1000 м²
  Рівень шуму
  < 6 Дб
  Споживана потужність
  20 Вт
  Хвильовий опір
  50 Ом
  Габарити
  250 x 145 x 53 мм
  Вага
  1500 грамів
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг