Ретранслятор WiFi Netis E1+ Blue Код товару 18907

 • 499грн
Немає в наявності

Netis E1+ Blue | Тип пристрою: ретранслятор WiFi сигналу | Стандарти і частоти Wi-Fi: 802.11 b / g / n 2,4 ГГц | Швидкість передачі даних по WiFi: до 300 Мбіт / сек | LAN-порт: є | Швидкість LAN-порту: 100 Мбіт / сек | Площа покриття: до 150 м²

 • Опис

  Netis E1+ Blue - ретранслятор WiFi сигналу з блакитною передньою кришкою. Найчастіше використовується в приміщеннях, де в результаті планування виникають так звані "мертві зони", куди WiFi сигнал від основного маршрутизатора не проникає. Для досягнення найкращих результатів WiFi репітер Netis E1+ Blue слід розміщувати між основним маршрутизатором і зоною, в якій потрібне додаткове покриття.

  Netis E1+ Blue, як і багато WiFi репітерів простий в налаштуванні і використанні. Для швидкого налаштування потрібно натиснути кнопки WPS на основному роутері і ретрансляторі Netis і через кілька хвилин мережа буде налаштована і ретрансляція почне свою роботу. Після встановлення дані для входу в систему зберігаються у внутрішній пам'яті пристрою, тому його можна переміщати в потрібне місце для забезпечення ідеального покриття.

  Повторювач Netis E1+ Blue оснащений WiFi модулем стандарту 802.11 b / g / n, який працює на частоті 2,4 ГГц. Максимальна швидкість передачі даних по Wi-Fi становить 300 Мбіт / сек. Управління настройками здійснюється через WEB-інтерфейс. Є LAN-порт (100 Мбіт / сек). До нього можна підключати різні пристрої з мережевого кабелю, такі як телевізори, ігрові приставки, програвачі Blu-ray та інші прилади з підтримкою Ethernet. Ретранслятор випускається в декількох яскравих колірних рішеннях, має компактні розміри і не велику вагу. Підключається до мережі електроживлення 220В.

 • Характеристики
  Тип пристрою
  WiFi ретранслятор
  WiFi модуль
  Є
  Підтримка технологій WiFi
  802.11 n, 802.11 g, 802.11 b
  Робоча частота WiFi
  2,4 ГГц
  Швидкість WiFi
  300 Мбіт/сек
  Підтримка Multiple SSID
  Немає
  Антена
  Внутрішня
  Кількість антен
  2
  Підтримка MIMO
  Є
  LAN-порт
  Є
  Кількість LAN-портів
  1
  Швидкість LAN-портів
  100 Мбит/сек
  WAN-порт
  Немає
  USB порт
  Немає
  Індикатори і кнопки
  WPS, Активність Wi-Fi, Включення/Виключення, Індикатор роботи, Підключення до LAN-порта
  Додаткові функції
  Режим мосту, Управління налаштуваннями через WEB-інтерфейс, Шифрування WPA-PSK/WPA2-PSK
  Гарантія
  12 місяців
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг