WiFi маршрутизатор Tenda AC15 Код товару 18928

 • 2 499грн

Tenda AC15 | Тип пристрою: гігабітний WiFi маршрутизатор | Підтримка стандартів WiFi: 802.11 b / g / n / ac / aFC | Робоча частота: 2,4 ГГц і 5 ГГц | Максимальна швидкість передачі даних по WiFi: до 1900 Мбіт / сек | WAN-порт: є, 1000 Мбіт / сек | LAN-порти: 3 порти, швидкість 1000 Мбіт / сек | USB-порт: є, USB 3.0 | Кількість WiFi-антен: 3 | Коефіцієнт посилення антен: 3 dBi.

 • Опис

  Tenda AC15 - високошвидкісний гігабітний WiFi маршрутизатор, що володіє підтримкою новітнього стандарту бездротового зв'язку 11aFC, що забезпечує сукупну швидкість передачі даних до 1,9 Гбіт / с (до 600 Мбіт / с на частоті 2,4 ГГц і до 1300 Мбіт / с на більш вільної частоті 5 ГГц). Пристрій використовує два бездротових чіпа, що збільшують продуктивність на частоті 2,4 ГГц і 5 ГГц, що сприяє відмінному покриттю бездротової мережі. Чудові характеристики покриття, гігабітна швидкість Wi-Fi і портів Ethernet роблять пристрій ідеальним рішенням для виконання таких ресурсоємних завдань, як перегляд HD-відео і онлайн-ігри, дозволяючи використовувати неймовірно швидке підключення по всьому будинку або офісу. 

  Маршрутизатор Tenda AC15 це інтелектуальне дводіапазонний пристрій за допомогою якого можна створити бездротову мережу в будинку або офісі і обмінюватися даними на найвищих швидкостях, серфить простори інтернету, дивитися відеоконтент, грати в ігри і багато іншого без усіляких затримок. Роутер Tenda AC15 гарантує високу продуктивність і швидкодію.

  Потужні підсилювачі і три зовнішні антени посиленням 3 dBi кожна забезпечать стабільний сигнал і широку зону охоплення бездротової мережі по всьому будинку або офісу. Гігабітні WAN / LAN порти дозволять підключити до мережі різні пристрої з мережевого кабелю, а порт USB 3.0 забезпечить підключення медіаносія або мережевих офісних пристроїв і високошвидкісного обміну даними з ними.

  Крім стандартних функцій маршрутизатора в роутері Tenda AC15 реалізовано ще кілька зручних можливостей, наприклад таких, як включення і виключення пристрою автоматично в заданий час. Це зручно наприклад тоді, коли потрібно вимикати прилад на ніч і знову включати вранці. Тепер це можна робити автоматично в заданий час і зазначені дні.

 • Характеристики
  Тип пристрою
  WiFi маршрутизатор
  Підтримка технологій WiFi
  802.11 aFC, 802.11 ac, 802.11 n, 802.11 g, 802.11 b, 802.11 a
  Робоча частота WiFi
  2,4 ГГц, 5 ГГц
  Швидкість WiFi
  1900 Мбіт/сек
  Підтримка Multiple SSID
  Є
  Кількість антен
  3
  Коефіцієнт підсилення антен
  3 dBi
  Підтримка MIMO
  Є
  Робота с 3G/4G модемами
  Ні
  LAN-порт
  Є
  Кількість LAN-портів
  3
  Швидкість LAN-портів
  1000 Мбит/сек
  WAN-порт
  Є
  USB порт
  Є
  Індикатори і кнопки
  Доступ в інтернет, WPS, Активність Wi-Fi, Включення/Виключення, Індикатор роботи, Підключення до LAN-порта
  Додаткові функції
  Управління налаштуваннями за допомогою фірмового додатку, Управління налаштуваннями через WEB-інтерфейс, Шифрування WPA-PSK/WPA2-PSK, Брандмауер (Firewall), Демілітаризована зона (DMZ), Підтримка VPN, NAT, DHCP-сервер, DDNS, DLNA, IPTV, Підтримка протоколів PPPoE, IPsec, L2TP, PPTP, Підтримка SNMP, WMM (Wi-Fi Multimedia)
  Розміри
  226 x 179,5 x 76,6 мм
  Гарантія
  12 місяців
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг