WiFi маршрутизатор D-Link DIR-859E Код товару 19305

 • 1 999грн

D-Link DIR-859E | Тип пристрою: гігабітний WiFi маршрутизатор | Підтримка стандартів WiFi: 802.11 a / b / g / n / ac | Робоча частота: 2,4 ГГц і 5 ГГц | Максимальна швидкість передачі даних по WiFi: до 1733 Мбіт/сек | WAN-порт: є, 1000 Мбіт/сек | LAN-порти: 4 порту, швидкість 1000 Мбіт/сек | USB-порт: немає | Кількість WiFi-антен: 3 | Коефіцієнт посилення антен: 5 dBi.

 • Опис

  D-Link DIR-859E - ідеальний маршрутизатор для екстремального покриття Wi-Fi і максимальної продуктивності для потокової передачі HD і складних відео ігор. DIR-859E дозволяє уникнути перешкод, забезпечуючи максимальну швидкість бездротового зв'язку, покращене покриття і надійні з'єднання. Ви можете грати в ігри в многопользовательском режимі. Потокове HD-відео, передача файлів, відео-чат, електронна пошта і веб-серфінг одночасно.

  D-Link DIR-859E - гігабітний маршрутизатор зі швидкістю передачі даних по WiFi мережі до 450 Мбіт / сек на частоті 2,4 ГГц і до 1300 Мбіт / сек на частоті 5 ГГц.

  Использование частот роутера D-Link DIR-859E

  Ви можете серфити простори інтернету, обмінюватися повідомленнями в месенджерах та соціальних мережах, дивитися фото та багато іншого на частоті 2,4 ГГц і дивитися онлайн відео, потокові телетрансляції, грати в ігри і передавати великі файли в мережі 5 ГГц. Використовуйте смугу частот 2,4 ГГц для повсякденних завдань, залишаючи високошвидкісний діапазон WiFi 5 ГГц вільним для потокового відео високої чіткості, онлайн-ігор і передачі великих файлів. Чим менше пристроїв використовують високошвидкісний діапазон 5 ГГц, тим менше перешкод і перевантажень, що підвищує продуктивність і забезпечує безперебійну роботу бездротового зв'язку.

  Все це можна робити як по бездротовій WiFi мережі, так і підключивши комп'ютери і інші пристрої до роутера по Ethernet кабелю, адже в роутері є чотири гігабітних LAN-порту RJ45. А для забезпечення надійної бездротової мережі в радіусі до 100 м в роутері присутні три всеспрямовані антени посиленням 5 dBi кожна.

  Керувати вашої локальною мережею за допомогою батьківського контролю, блокування небажаних пристроїв, моніторингу інтернет-активності і створення гостьових мереж Wi-Fi стало простіше, ніж коли-небудь, завдяки новому інтерфейсу, доступному на декількох мовах.

 • Характеристики
  Тип пристрою
  WiFi маршрутизатор
  WiFi модуль
  Є
  Підтримка технологій WiFi
  802.11 ac, 802.11 n, 802.11 g, 802.11 b
  Робоча частота WiFi
  2,4 ГГц, 5 ГГц
  Швидкість WiFi
  1300 Мбіт/сек
  Підтримка Multiple SSID
  Є
  Антена
  Внутрішня, Зовнішня
  Кількість антен
  3
  Коефіцієнт підсилення антен
  5 dBi
  Підтримка MIMO
  Є
  Робота с 3G/4G модемами
  Ні
  LAN-порт
  Є
  Кількість LAN-портів
  4
  Швидкість LAN-портів
  1000 Мбит/сек
  WAN-порт
  Є
  USB порт
  Немає
  Індикатори і кнопки
  , Доступ в інтернет, WPS, Активність Wi-Fi, Включення/Виключення, Підключення до LAN-порта
  Додаткові функції
  Режим повторювача сигналу, Режим бездротової точки доступу, Управління налаштуваннями через WEB-інтерфейс, Шифрування WPA-PSK/WPA2-PSK, Брандмауер (Firewall), Демілітаризована зона (DMZ), Підтримка VPN, NAT, DHCP-сервер, Підтримка протоколів PPPoE, IPsec, L2TP, PPTP, Батьківський контроль
  Розміри
  113 х 156 х 54 мм
  Вага
  400 грамів
  Гарантія
  12 місяців
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг