WiFi маршрутизатор D-Link DIR-825AC Код товару 19302

 • 1 199грн

D-Link DIR-825AC | Тип пристрою: гігабітний WiFi маршрутизатор | Підтримка стандартів WiFi: 802.11 b / g / n / ac | Робоча частота: 2,4 ГГц і 5 ГГц | Максимальна швидкість передачі даних по WiFi: до 1167 Мбіт/сек | WAN-порт: є, 1000 Мбіт/сек | LAN-порти: 4 порту, швидкість 1000 Мбіт/сек | USB-порт: 1 порт USB 2.0 | Кількість WiFi-антен: 4 | Коефіцієнт посилення антен: 5 dBi.

 • Опис

  Маршрутизатор D-LInk DIR-825 / AC підтримує новітній стандарт IEEE 802.11ac. Він адаптований для роботи в мережі будь-якого інтернет-провайдера. Високі швидкості інтернет-підключення і бездротового з'єднання, одночасна робота у двох діапазонах частот, наявність багатофункціонального USB-порту, сучасний функціонал безпеки - все це дозволяє організувати високопродуктивну мережу і комфортно працювати з такими вимогливими додатками, як потокове відео, онлайн-ігри і відеоконференції.

  Двухдиапазонный WiFi в D-Link DIR-825AC

  D-Link DIR-825AC оснащений дводіапазонним WiFi стандарту 802.11 b / g / n / ac і працює на частотах 2,4 ГГц і 5 ГГц з максимальною швидкістю передачі даних в бездротовій мережі до 300 Мбіт / сек в діапазоні 2,4 ГГц і до 867 Мбіт / сек на частоті 5 ГГц. Це дозволить швидко організувати надійну високошвидкісну WiFi і WLAN на моєму будинку або офісі з одночасним підключенням до роутера великої кількості клієнтських пристроїв. А два високошвидкісних діапазону частот дозволять виконувати будь-які завдання в мережі локальної мережі та інтернеті.

  Многофункциональный USB порт роутера D-Link DIR-825AC

  Роутер D-Link DIR-825AC оснащений 1 WAN-портом, 4 гігабітними LAN-портами RJ45, багатофункціональним портом USB 2.0 до якого можна підключати різні пристрої, такі як мережевий принтер, флеш накопичувач, 3G / 4G модем для доступу в інтернет через мережі мобільних операторів. А чотири всеспрямовані WiFi антени посиленням 5 dBi кожна забезпечать надійний і якісний сигнал по всьому будинку або офісу.

  Кнопка WPS в D-Link DIR-825AC

  Для простого підключення клієнтських пристроїв в роутері реалізована функція WPS, завдяки якій можна підключатися до мережі маршрутизатора без введення ключа доступу. Відповідна кнопка виведена на задню панель приладу.

  Кнопка отключения WiFi D-Link DIR-825AC

  Також на задній панелі ви знайдете кнопку Включення / Виключення WiFi модуля. Це може бути зручно в певних випадках, коли в використанні бездротової мережі D-Link DIR-825AC немає необхідності і її можна швидко відключити і точно так же включити, не заходячи в меню налаштувань.

  У роутері D-Link DIR-825AC використовується технологія Transmit Beamforming, яка дозволяє динамічно змінювати діаграму спрямованості антен і перерозподіляти WiFi сигнал точно в сторону пристроїв, підключених до бездротової мережі маршрутизатора.

  Крім того DIR-825AC оснащений вбудованим фаєрволом і підтримує протокол IPSec і дозволяє організовувати безпечні VPN-тунелі. Розширені функції безпеки захищають вашу мережу від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб, а також забезпечують захист від шкідливих і шахрайських сайтів, а функція батьківського контролю дозволяє обмежити доступ дітей до «дорослим» матеріалами.

 • Характеристики
  Тип пристрою
  WiFi маршрутизатор
  WiFi модуль
  Є
  Підтримка технологій WiFi
  802.11 ac, 802.11 n, 802.11 g, 802.11 b
  Робоча частота WiFi
  2,4 ГГц, 5 ГГц
  Швидкість WiFi
  1167 Мбіт/сек
  Підтримка Multiple SSID
  Є
  Антена
  Внутрішня, Зовнішня
  Кількість антен
  4
  Коефіцієнт підсилення антен
  5 dBi
  Підтримка MIMO
  Є
  Робота с 3G/4G модемами
  Так
  LAN-порт
  Є
  Кількість LAN-портів
  4
  Швидкість LAN-портів
  1000 Мбит/сек
  WAN-порт
  Є
  USB порт
  Є
  Індикатори і кнопки
  , Підключення до USB-порта, Доступ в інтернет, WPS, Активність Wi-Fi, Включення/Виключення, Підключення до LAN-порта
  Додаткові функції
  Режим повторювача сигналу, Режим бездротової точки доступу, Управління налаштуваннями через WEB-інтерфейс, Шифрування WPA-PSK/WPA2-PSK, Брандмауер (Firewall), Демілітаризована зона (DMZ), Підтримка VPN, NAT, Принт-сервер, DHCP-сервер, DDNS, Підтримка протоколів PPPoE, IPsec, L2TP, PPTP, Батьківський контроль
  Розміри
  200 x 132 x 50 мм
  Вага
  360 грамм
  Гарантія
  12 місяців
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг