WiFi маршрутизатор D-Link DIR-806A Код товару 19303

 • 649грн
Немає в наявності

D-Link DIR-806A | Тип пристрою: WiFi маршрутизатор | Підтримка стандартів WiFi: 802.11 a / b / g / n / ac | Робоча частота: 2,4 ГГц і 5 ГГц | Максимальна швидкість передачі даних по WiFi: до 733 Мбіт / сек | WAN-порт: є, 100 Мбіт / сек | LAN-порти: 4 порту, швидкість 100 Мбіт / сек | USB-порт: немає | Кількість WiFi-антен: 3 | Коефіцієнт посилення антен: 5 dBi.

 • Опис

  Маршрутизатор D-Link DIR-806A відноситься до сегменту бюджетних роутерів для дому та офісу. Одночасна робота в діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц дозволяє використовувати бездротову мережу для широкого кола завдань від простого серфінгу в інтернеті до перегляду потокового відео, онлайн ігор і багато чого іншого. Маршрутизатор може виконувати функції базової станції для підключення до бездротової мережі пристроїв, що працюють за стандартами 802.11a / b / g / n / ac (зі швидкістю безпровідного з'єднання до 733 Мбіт / сек).

  Работа D-Link DIR-806A с разными задачами

  D-Link DIR-806A обладнаний дводіапазонним WiFi модулем з підтримкою швидкості до 300 Мбіт / сек на частоті 2,4 ГГц і до 433 Мбіт / сек на частоті 5 ГГц. Сумарно при агрегації частот пристрій може передавати дані всередині бездротової мережі на швидкості до 733 Мбіт / сек.

  Маршрутизатор D-Link DIR-806A оснащений WAN-портом для підключення інтернет-кабелю, 4 LAN-портами Fast Ethernet зі швидкістю передачі даних в 100 Мбіт / сек. На задній панелі також є кнопка WPS / Reset, Включення / Виключення приладу. Три всеспрямовані WiFi антени забезпечують хороше покриття бездротової мережі в радіусі до 100 метрів.

  Бездротовий маршрутизатор DIR-806A оснащений вбудованим фаєрволом. Розширені функції безпеки дозволяють мінімізувати наслідки дій хакерів і запобігають вторгнення в Вашу мережу і доступ до небажаних сайтів для користувачів Вашої локальної мережі. Крім того, маршрутизатор підтримує протокол IPsec і дозволяє організовувати безпечні VPN-тунелі.
  D-Link DIR-806A/B1 поддерживает технологию IPsec
  В арсеналі D-Link DIR-806A широкий набір налаштувань маршрутизації, безпеки та управління. Щоб пристрій використовується простий і зручний вбудований web-інтерфейс, який доступний на кількох мовах. А майстер швидкого налаштування дозволяє легко перевести DIR-806A в режим маршрутизатора (для підключення до провідного або бездротового провайдера), точки доступу, повторювача або клієнта і задати всі необхідні настройки для роботи в обраному режимі за кілька простих кроків.
 • Характеристики
  Тип пристрою
  WiFi маршрутизатор
  WiFi модуль
  Є
  Підтримка технологій WiFi
  802.11 ac, 802.11 n, 802.11 g, 802.11 b, 802.11 a
  Робоча частота WiFi
  2,4 ГГц, 5 ГГц
  Швидкість WiFi
  733 Мбіт/сек
  Антена
  Зовнішня
  Кількість антен
  3
  Коефіцієнт підсилення антен
  5 dBi
  Підтримка MIMO
  Є
  Робота с 3G/4G модемами
  Ні
  LAN-порт
  Є
  Кількість LAN-портів
  4
  Швидкість LAN-портів
  100 Мбит/сек
  WAN-порт
  Є
  USB порт
  Немає
  Індикатори і кнопки
  , Доступ в інтернет, WPS, Активність Wi-Fi, Включення/Виключення, Індикатор роботи
  Додаткові функції
  Режим повторювача сигналу, Режим бездротової точки доступу, Режим мосту, Управління налаштуваннями через WEB-інтерфейс, Шифрування WPA-PSK/WPA2-PSK, Брандмауер (Firewall), Демілітаризована зона (DMZ), Підтримка VPN, Підтримка протоколів PPPoE, IPsec, L2TP, PPTP, Батьківський контроль
  Розміри
  192 x 108 x 30 мм
  Вага
  240 грамів
  Гарантія
  12 місяців
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг