WiFi маршрутизатор Asus RT-AC88U Код товару 19301

 • 7 399грн
Немає в наявності

Asus RT-AC88U | Тип пристрою: дводіапазонний гігабітний WiFi маршрутизатор | Підтримка стандартів WiFi: 802.11 b / g / n / ac | Робоча частота: 2,4 ГГц і 5 ГГц | Максимальна швидкість передачі даних по WiFi: до 3167 Мбіт/сек | WAN-порт: є, 1000 Мбіт/сек | LAN-порти: 8 портів, швидкість до 2000 Мбіт/сек | USB-порт: 2 порти USB 2.0 | Кількість WiFi-антен: 4 | Коефіцієнт посилення антен: 3 dBi.

 • Опис

  Asus RT-AC88U - дводіапазонний маршрутизатор стандарту Wi-Fi 802.11ac (AC3100) з портами Gigabit Ethernet і підтримкою системи AiMesh. Завдяки своїм вражаючим характеристикам і неймовірним швидкостям передачі даних як усередині бездротової WiFi мережі так і по Ethernet дозволяє з легкістю вирішувати будь-які призначені для користувача завдання - від трансляції відео в форматі 4К до найскладніших онлайн ігор у високій роздільній здатності і т.п.

  Завдяки технології, що використовується Broadcom® NitroQAMTM - яка збільшує швидкість передачі даних до 2167 Мбіт / с в діапазоні 5 ГГц і до 1000 Мбіт / с в діапазоні 2,4 ГГц роутер Asus RT-AC88U вважається одним з найшвидших в світі. А функція агрегації каналів - збільшила швидкість обміну даними через дротове з'єднання Ethernet до 2 Гбіт / сек. До слова Ethernet портів в маршрутизаторі Asus RT-AC88U аж цілих 8. Є WAN-порт, 2 порти USB 2.0 до яких можна підключити медіаносій, мережевий принтер або 3G / 4G модем для бездротового доступу в інтернет.

  Для забезпечення стабільної роботи бездротової мережі використовуються чотири антени в конфігурації 4x4 і універсальна технологія формування променя (beamforming) AiRadar для розширення зони покриття. Також підтримується технологія MU-MIMO. Також підтримуються різні фірмові технології, такі як AiMesh - з'єднання з іншими сумісними маршрутизаторів ASUS, для створення потужної та гнучкої мережі Wi-Fi або технологія AiProtection - забезпечення безпеки і конфіденційності роботи в мережі.

 • Характеристики
  Тип пристрою
  WiFi маршрутизатор
  WiFi модуль
  Є
  Підтримка технологій WiFi
  802.11 ac, 802.11 n, 802.11 g, 802.11 b
  Робоча частота WiFi
  2,4 ГГц, 5 ГГц
  Швидкість WiFi
  3167 Мбіт/сек
  Підтримка Multiple SSID
  Є
  Антена
  Внутрішня, Зовнішня
  Кількість антен
  4
  Коефіцієнт підсилення антен
  3 dBi
  Підтримка MIMO
  Є
  Робота с 3G/4G модемами
  Так
  LAN-порт
  Є
  Кількість LAN-портів
  8
  Швидкість LAN-портів
  2000 Мбіт/сек
  WAN-порт
  Є
  USB порт
  Є
  Індикатори і кнопки
  , Підключення до USB-порта, Доступ в інтернет, WPS, Активність Wi-Fi, Включення/Виключення, Індикатор роботи, Підключення до LAN-порта
  Додаткові функції
  Режим повторювача сигналу, Режим бездротової точки доступу, Режим мосту, Управління налаштуваннями за допомогою фірмового додатку, Управління налаштуваннями через WEB-інтерфейс, Шифрування WPA-PSK/WPA2-PSK, Брандмауер (Firewall), Демілітаризована зона (DMZ), Підтримка VPN, NAT, Принт-сервер, Сервер SAMBA, DHCP-сервер, FTP-сервер, DDNS, DLNA, IPTV, Підтримка протоколів PPPoE, IPsec, L2TP, PPTP, Підтримка SNMP, WMM (Wi-Fi Multimedia), Батьківський контроль
  Розміри
  84 х 300 x 188 мм
  Вага
  950 грамів
  Гарантія
  12 місяців
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг