Комутатор мережевий TP-Link TL-SG108E (8 гігабітних портів) Код товару 19176

 • 849грн

TP-Link TL-SG108E | Тип: керований | Форм-фактор: настільний | Кількість портів: 8 | Порти: Gigabit Ethernet | Можливість віддаленого управління: є | Комутаційна здатність 16 Гбіт / с | Розмір таблиці МАС-адрес: 8000 Кб.

 • Опис

  TP-Link TL-SG108Е - 8-портовий керований гігабітний комутатор серії Easy Smart представляє собою ідеальне рішення для заміни некерованого комутатора. Пристрій призначений для використання на підприємствах малого та середнього бізнесу, де потрібна проста управління мережею. Адміністратори мережі можуть здійснювати ефективний моніторинг трафіку за допомогою функції зеркалювання порту, виявлення петель і діагностики кабелю.

  TP-Link TL-SG108Е допоможе оптимізувати трафік за допомогою функції пріоритетності даних (QoS) по порту і тегом, таким чином, трафік, чутливий до пропускної спроможності, буде проходити без затримок. Підтримка VLAN на базі порту / тега / MTU дозволяє посилити безпеку і зробити сегментацію мережі більш ефективним способом. Завдяки інноваційній енергозберігаючої технології TL-SG108Е економить до 80% споживаної електроенергії і являє собою екологічний пристрій для вашої офісної мережі.

  Гігабітний комутатор TP-LINK TL-SG108E дозволяє здійснювати моніторинг мережі і стежити за поведінкою трафіку. За допомогою функцій віддзеркалення порту, виявлення петель і діагностики кабелю можна виявити і навіть локалізувати проблему підключення в локальній мережі. Адміністратори мережі можуть призначати пріоритет трафіку за допомогою функцій пріоритетності портів і IEEE 802.1P, що дозволить передавати голосовий і відео-трафік без затримок і розривів з'єднання в будь-який час. Крім того, з метою посилення безпеки і продуктивності мережі комутатор підтримує VLAN на базі порту / MTU / 802.1Q. TL-SG108E є оновленою версією некерованого комутатора - пристрій здатний підвищити ефективність вашої мережі і надати безліч корисних функцій кінцевим користувачам.

  Комутатор TP-Link TL-SG108E зручний в налаштуванні і управлінні. Авто-MDI / MDIX усуває необхідність використання кабелю з перехресними парами або Auto-Uplink портів. Автоузгодження на кожному порту допомагає визначити швидкість з'єднання мережевого пристрою (10, 100 або 1000 Мбіт / с) і автоматично налаштувати відповідну швидкість передачі даних для відповідного пристрою. Завдяки компактному розміру пристрій зручно і безпечно. TL-SG108E не завантажує виробничі приміщення та відповідні ідеально підходить для розміщення на столі або в стійці. Інформативні світлодіодні індикатори вказують робочий стан і інформують про неполадки в реальному часі.

  Потрібен керований гігабітний комутатор? Хочете купити TP-Link TL-SG108E в Києві? Звертайтеся в інтрнет-магазин 4G.kiev.ua. Ми підберемо для Вас найкращий гігабітний комутатор по самій вигідною ціною з гарантією і доставкою по Києву та Україні.

 • Характеристики
  Розміри
  158 х 101 х 25 мм
  Гарантія
  12 місяців
  Тип
  Мережевий комутатор
  Віддалене управління
  Керований
  Порти
  Gigabit Ethernet
  Загальна кількість портів
  8 портів
  Кількість портів Gigabit Ethernet
  8
  Підтримка PoE
  Немає
  Функції
  Full-duplex, Half-duplex, Підтримка VLAN, Пріоритетність трафіку, Віддзеркалення, Режим стекирування, Автовизначення типу кабелю
  Комутаційна здатність
  16 Гбіт/с
  Розмір таблиці МАС-адрес
  8000 Кб
  Особливості
  NWAY-автоузгодження, Енергозбереження Green Ethernet, Функція запам'ятовування / старіння MAC-адрес
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг