Киевстар Спілкування без меж Код товару 19363

 • 100грн
Немає в наявності

Тарифний пакет Київстар Спілкування без меж передбачає безлімітні дзвінки в мережі Київстар, 6 Гб мобільного інтернету, соцмережі і месенджери без обмежень, 60 хвилин для дзвінків на мережі інших мобільних операторів України, а також на номери Італії, Польщі, Росії, Німеччини, Чехії, 300 SMS по Україні. Абонплата - 125 грн на 4 тижні.

 • Опис

  Тарифний план Київстар Спілкування без меж - зацікавить любителів спілкування всередині мережі Київстар, в месенджер і соціальних мережах, адже за досить невеликі за теперішніх часів гроші тариф включає необмежені дзвінки всередині мережі та спілкування без обмеження в таких додатках, як Viber, Telegram, WhatsUp, Facebook, Twitter, Skype, Pinterest, Waze, Instagram і ін.

  Тариф включає безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар, 6 Гб мобільного інтернету (за умови своєчасної оплати абонплати), 60 хвилин для дзвінків на номери Італії, Польщі, Росії, Німеччини, Чехії та інші мобільні по Україні, безлімітні соцмережі і месенджери. Абонентська плата - 125 грн на 4 тижні (28 днів). Вартість стартового пакета Київстар Спілкування без меж - 100 грн, перший період користування (28 днів) включений у вартість стартового пакету.

  Купити стартовий пакет Київстар Спілкування без меж ви можете, оформивши замовлення на сайті 4G.kiev.ua, а також за телефонами (096) 445-08-08 або (093) 445-08-08.

 • Характеристики
  Тип абонплати
  Помісячна
  Інтернет по технології
  4G LTE, 3G UMTS/HSPA/HSPA+
  Період тарифікації
  28 днів
  Абонплата
  125 грн
  Пакетний трафік
  6 Гб / 28 днів
  Пакетні хвилини
  60 хвилин на інших мобільних операторів України
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг