Київстар Максимальний Безлім(копия) Код товару 19624

 • 300грн
Немає в наявності

Тарифний пакет Київстар Максимальний Безлім передбачає безлімітні дзвінки в мережі Київстар, безлімітний мобільний інтернет, 300 хвилин для дзвінків на мережі інших мобільних операторів України, а також на номери Італії, Польщі, Росії, Німеччини, Чехії, 300 SMS по Україні. Абонплата - 300 грн на 4 тижні.

 • Опис

  Тарифний план Київстар Максимальний Безлім - це пропозиція для активних користувачів голосового зв'язку і мобільного інтернету найбільшого українського мобільного оператора.

  Тариф включає безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар, безлімітний інтернет, 300 хвилин для дзвінків на номери Італії, Польщі, Росії, Німеччини, Чехії та інші мобільні по Україні, 300 SMS, послуги Київстар TV і Київстар футбол легкий без додаткової плати. Абонентська плата - 300 грн на 4 тижні (28 днів). Вартість стартового пакета Київстар Максимальний Безлім - 100 грн, перший період користування (28 днів) включений у вартість стартового пакету.

  Купити стартовий пакет Київстар Максимальний безлім ви можете, оформивши замовлення на сайті 4G.kiev.ua, а також за телефонами (096) 445-08-08 або (093) 445-08-08.

 • Характеристики
  Тип абонплати
  Помісячна
  Інтернет по технології
  4G LTE, 3G UMTS/HSPA/HSPA+
  Період тарифікації
  28 днів
  Зниження швидкості після використання пакетних Мб
  Є
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг