3G інтернет Інтертелеком

2 товари
50грн

Поповнення рахунку абонентам Інтертелеком на обрану суму від 50 до 500 грн. Проводиться при новому підключенні будь-якого тарифного плану Інтерртелеком.

35грн

"Internet 15" Інтертелеком | Абонплата: 15 грн в день використання | Пакетний трафік: 2000 Мб на добу | Після використання пакетного трафіку вартість кожного  наступного мегабайту - 2 коп | Вартість підключення: 35 грн.

Інтертелеком - національний оператор стільникового зв'язку стандарту CDMA, що працює в Україні на частоті 800 МГц. Мережею Інтертелеком покрито більше 80% території України, де надаються послуги голосового зв'язку і мобільного інтернету за технологіями CDMA EVDO Rev.A / Rev.B з максимальною швидкістю зарузкі даних до 14,7 Мбіт / сек.

Оператор Інтертелеком відрізняється лояльними тарифами на розмови і мобільний інтернет. Оператором пропонуються як безлімітні тарифні плани мобільного інтернету, так і тарифи з фіксованою кількістю інтернет-трафіку на добу або місяць.

Мобільний інтернет Інтертелеком дозволяє виходити в глобальну мережу жителям найвіддаленіших населених пунктів України за доступними тарифами з оплатою як за місяць, так і за добу користування. На сьогоднішній день Інтертелеком - єдиний оператор в Україні, що пропонує тариф плани мобільного інтернету з подобової абонплатою, коли абонент оплачує тільки той день, коли користувався доступом в інтернет.

Підключити інтернет Інтертелеком Ви можете у офіційного дилера оператора - компанії 4G.kiev.ua. Ми підберемо для Вас оптимальний тариф, підключимо інтернет, запрограмуємо і налаштуємо обладнання для оптимальної роботи в мережі.