Комплект посилення зв'язку GSM 900 МГц з підсилювачем RDX GSM902AA і антеною 19дБ (мобільний зв'язок) Код товару 19267

 • 2 999грн
  2 699грн
 • Виберіть стан
Немає в наявності

Склад комплекту: підсилювач RDX GSM902AA GSM 900 МГц, зовнішня спрямована антена посиленням 19 Дб 800-900 МГц, внутрішня антена панельна 2G / 3G / 4G LTE посиленням 7 Дб 800-2700 МГц, кабель антенний коаксіальний RG58 50 Ом з коннекторами F-типу ( довжина 2 х 5 або 2 х 10 метрів).

 • Опис

  Для чого підійде?

  • для посилення голосового мобільного зв'язку в стандарті GSM 900 МГц

  Де краще використовувати?

  • за містом на відстанях до 20 км від базової станції (приватні будинки, дачі, не великі офісні, складські та виробничі приміщення)

  Таке не дороге рішення для посилення голосового мобільного зв'язку за містом в стандарті GSM 900 МГц дозволить поліпшити якість прийому сигналу та позбавить від відсутності сигналу, обривів зв'язку, пропущених дзвінків і т.п. на площі до 100 м². Такий комплект посилення мобільного зв'язку доцільно встановлювати за містом в приватних будинках, на дачах, не великих офісах, інших приміщеннях, куди погано проникає сигнал мобільного оператора на увазі розташування приміщення або конструктивних особливостей (напівпідвальні і підвальні приміщення, а також віддалених від базових станцій операторів в сільській або інший поза межами міста).

  Комплект посилення голосового зв'язку складається з:

  • Підсилювач сигналу RDX GSM902AA GSM 900 МГц (коефіцієнт посилення 65 Дб, вихідна потужність 15 дБм);
  • Зовнішня спрямована антена "Хвильовий канал" 800-900 МГц посиленням 19 Дб;
  • Внутрішня антена панельна 2G / 3G / 4G LTE 800-2700 МГц посиленням 7 Дб;
  • Кабель антенний коаксіальний RG58 50 Ом з коннекторами F-типу (довжиною 2 х 5 або 2 х 10 метрів на вибір).

  У комплекті є всі складові для установки. Його легко налаштувати і запустити в роботу. Зовнішня спрямована антена "Хвильовий канал" встановлюється зовні будівлі і направляється в сторону найближчої базової станції стільникового оператора. Важливо, для найкращого прийому сигналу максимально точно зорієнтувати антену в бік базової станції оператора. За допомогою коаксіального кабелю антена підключається до вхідного порту підсилювача. Вихід порт підсилювача також за допомогою коаксіального кабелю підключається до внутрішньої антени, яка встановлюється всередині приміщення в такому місці, звідки вона зможе максимально широко ретранслювати сигнал по приміщенню. За допомогою шкали на дисплеї підсилювача можна бачити силу сигналу, яку він отримує від зовнішньої антени і максимально точно зорієнтувати її на БС оператора.

  Схема установки усилителя RDX GSM902AA с внешней направленной антенной волновой канал

  Купити комплект посилення мобільного зв'язку GSM 900 МГц з підсилювачем RDX GSM902AA і зовнішньої спрямованої антеною "Хвильовий канал" можна в інтернет-магазині 4G.kiev.ua по самій вигідній ціні з гарантією і доставкою по Києву та Україні.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг