Доставка і оплата

Доставка

Отримати замовлений товар покупці можуть одним із запропонованих способів:

Самовивіз з магазину

Забрати товар самостійно можна з нашого магазину за адресою: м Київ, вул. Ушинського 3 (ТЦ "Міленіум"). Час роботи з 9-00 до 18-00 без вихідних. Доступні варіанти оплати готівкою і банківською картою.

Доставка по Києву

Доставка товарів по Києву здійснюється кур'єрами власної кур'єрської служби. Наші представники оперативно доставлять замовлений Вами товар за вказаною адресою у зручний для Вас час. Кур'єр продемонструє цілісність, комплектність і працездатність товару (при автономній роботі пристрою), а також оформить всі необхідні документи. Оплата проводиться тільки готівкою. З міркувань безпеки доставка проводитися "до під'їзду". Вартість доставки товарів по Києву - 100 грн. Безкоштовно - при покупці на суму від 5000 грн.

Доставка по Україні

Доставка товарів по Україні проводитися транспортною службою "Нова пошта". Ми відправимо замовлений товар в відділення "Нової пошти" у Вашому населеному пункті або прямо за вказаною Вами адресою кур'єром без передоплати (післяплатою). При отриманні товару у відділенні перевізника Ви зможете перевірити комплектність і зовнішній вигляд товару, а також його працездатність (при автономній роботі пристрою) і сплатити вартість товару готівкою або банківською картою.

При кур'єрській доставці представниками "Нової пошти" за адресою замовника кур'єр продемонструє цілісність і комплектність товару і оформить всі необхідні документи. Оплата кур'єру можлива лише готівкою. Звертаємо вашу увагу, що кур'єри "Нової пошти" не володіють знаннями щодо характеристик і властивостей товарів, а також тонкощів його роботи. Всі цікаві для вас питання погоджуйте з менеджерами інтернет-магазину 4G.kiev.ua.

Доставка товарів транспортною службою "Нова пошта" проводитися за рахунок покупця. Вартість доставки товарів по Україні - від 30 грн (залежить від вартості і габаритів вантажу). Терміни доставки 1-4 дні (залежить від населеного пункту). Додатково при доставці післяплатою покупець оплачує послугу повернення грошей продавцю - 20 грн + 2% від вартості товару.Оплата

Оплата товарів та послуг в інтернет-магазині 4G.kiev.ua здійснюється тільки в гривнях. Ви можете оплатити замовлений товар готівкою або банківською картою в точці видачі за адресою: Київ, вул. Ушинського 3 (ТЦ "Міленіум), готівкою кур'єру під час доставки товарів по Києву або готівкою або банківською картою при отриманні товару у відділенні" Нової пошти ".

Доступні форми оплати

  • готівкою при отриманні товару
  • переклад на банківську карту магазину
  • банківською картою через термінал