Автомобільний зарядний пристрій для стаціонарного 3G/4G роутера або репітера Input 12V Output 5V Код товару 19355

 • 449грн

Автомобільний зарядний пристрій для стаціонарного 3G/4G роутера або підсилювача сигналу (репітера), що дозволяє підключати стаціонарний маршрутизатор або репітер в автомобілі, автобусі або іншому транспортному засобі. Input - 12V, Output - 5V.

 • Опис

  Автомобільна зарядка для роутера або підсилювача сигналу може використовуватися для підключення стаціонарного 3G / 4G маршрутизатора або репітера в автобусі, легковому або вантажному автомобілі і т.п. для забезпечення транспортного засобу мобільним інтернетом або голосової мобільним зв'язком.

  Такий автомобільний зарядний пристрій розрахований на вхідну напругу 12V і має вихідну напругу 5V, що використовується в деяких моделях стаціонарних маршрутизаторів, підсилювачів сигналу або інших електронних приладах. Для того, щоб з'ясувати, чи підходить дана зарядка для вашого пристрою - дивіться специфікацію вашого приладу на предмет величини вхідного напруги.

  Дана автозарядка для стаціонарного роутера підійде для автомобілів, де напруга в прикурювачі (куди підключається зарядка) становить 12 вольт і використовуються роутери, репітери або інші пристрої з вхідним напругою 5 вольт.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг