Зарядний USB пристрій для стаціонарного 3G/4G роутера або репітера з перетворювачем напруги Input 5V Output 12V Код товару 19352

 • 749грн

Зарядний USB пристрій для стаціонарного 3G / 4G роутера або підсилювача сигналу (репітера), що дозволяє підключати такий пристрій в автомобілі, автобусі або іншому транспортному засобі до USB порта автомобільної системи. Input - 5V, Output - 12V.

 • Опис

  Дана автомобільна USB зарядка дозволить підключити стаціонарний 3G / 4G роутер або підсилювач сигналу (репітер) в автомобілі без підключення до прикурювача. Зарядний пристрій дозволяє підключатися до USB порту автомагнітоли або автомобільної смарт-системи з напругою 5 вольт. Зарядка має блок перетворення, який на виході дає 12 вольт і дозволяє підключити стаціонарний роутер або підсилювач сигналу для забезпечення транспортного засобу інтернетом або голосовим зв'язком. Найчастіше застосовується для установки в автобусах, вантажних автомобілях, може використовуватися в поїздах або інших транспортних засобах де є USB порт (и) і потрібно підключити роутер або ретрансляція.

  З одного боку зарядний пристрій має роз'єм USB 2.0, з іншого боку - роз'єм живлення, для підключення до роутера, сумісний з більшістю пристроїв Huawei, ZTE, D-Link, TP-Link, ASUS, Lintratek і т.д.

  Автомобільний зарядний USB пристрій розрахований на вхідну напругу 5V і має вихідну напругу 12V, що повністю сумісно з більшістю стаціонарних 3G / 4G роутерів або підсилювачів сигналу мобільного зв'язку.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг