Аксесуари для 3G і 4G пристроїв

14 товарів
449грн

Автомобільний зарядний пристрій для стаціонарного 3G/4G роутера або підсилювача сигналу (репітера), що дозволяє підключати стаціонарний маршрутизатор або репітер в автомобілі, автобусі або іншому транспортному засобі. Input - 12V, Output - 5V.

449грн

Автомобільний зарядний пристрій для стаціонарного 3G/4G роутера або підсилювача сигналу (репитера), що дозволяє підключати роутер або репітер в автомобілі, автобусі або іншому транспортному засобі. Input - 24V, Output - 12V.

749грн

Зарядний USB пристрій для стаціонарного 3G / 4G роутера або підсилювача сигналу (репітера), що дозволяє підключати такий пристрій в автомобілі, автобусі або іншому транспортному засобі до USB порта автомобільної системи. Input - 5V, Output - 12V.

449грн

Автомобільний зарядний пристрій для стаціонарного терміналу або підсилювача сигналу (репитера), що дозволяє підключати такий пристрій в автомобілі, автобусі або іншому транспортному засобі. Input - 12V, Output - 12V.

У даному розділі представлені оригінальні аксесуари для 3G / 4G модемів і роутерів за доступними цінами. У нашому каталозі акумуляторні батареї для мобільних WiFi роутерів, що забезпечують надійну і стабільну роботу пристрою. Як відомо згодом діжі Li-Ion акумулятори втрачають свою ємність і заряджати їх доводиться все частіше. Але якщо ваш надійний кишеньковий WiFi прекрасно працює і Ви не хотіли б його міняти, подаруйте йому нове життя - купити новий акумулятор і ваш роутер зможе ще довгий час служити вірою і правдою. Також у нас можна купити оригінальні зарядні пристрої для мобільних 4G / 3G роутерів, USB кабелю, кришки, корпусу і багато іншого. Якщо ви шукайте новий акумулятор для 3G роутера або хочете купити батарею для 4G роутера, купити зарядний пристрій для мобільного WiFi роутера - звертайтеся в інтернет-магазин 4G.kiev.ua. Ми підберемо саме те, що Вам потрібно з гарантією і швидкою доставкою по Україні.