Антена 4G LTE MIMO панельна R-Net посиленням 2 x 15 dBi (1700-2700 МГц)(копия) Код товару 19777

 • 1 199грн

Панельна 4G LTE MIMO антена R-Net посиленням 2 x 15 dBi призначена для посилення сигналу і збільшення швидкості прийому і передачі даних в мережах 4G операторів Київстар, Водафон, Лайфселл. Має дві вбудовані антени посиленням 15 dBi кожна. Підтримуваний частотний діапазон - 1700-2700 МГц.

 • Опис

  Антена 4G LTE MIMO панельна R-Net посиленням 2 x 15 dBi підтримує роботу в мережах мобільних операторів Kyivstar, Vodafone, lifecell в діапазоні частот від 1700 МГц до 2700 МГц і здатна підсилювати і стабілізувати слабкий сигнал на відстані до 15 км від базової станції. Також за рахунок підтримки технології MIMO в мережах 4G LTE здатна в кілька разів збільшити швидкість передачі даних.

  Антена LTE посиленням 2 x 15 dBi може використовуватися для роботи з модемами і роутерами в зонах не стабільного радіопокриття як в умовах міської забудови, так і за межами міст на відстанях до 15 км від базової станції оператора зв'язку. Антена відноситься до типу панельних ширококутних для зовнішнього монтажу. Встановлюється на даху або на стіні за допомогою кронштейна і направляється в сторону базової станції. Кріпиться до кронштейну або на вертикальну трубу за допомогою сталевого кріплення, яке йде в комплекті.

  Завдяки підтримці частот 1800 МГц і 2600 МГц ця панельна 4G антена є досить універсальною і може використовуватися в будь-якій точці покриття мереж 4G як в містах, так і в сільській місцевості. За рахунок широких кутів огляду не вимагає граничної точності в орієнтації - досить направити антену в бік вишки.

  Для з'єднання з абонентським обладнанням (модемом або роутером) на тильній стороні антени є два виходи F-female, куди можна підключити два антенних кабелю опором 50 Ом. Рекомендована довжина антенного кабелю типу RG58 - до 15 метрів.

 • Характеристики
  Тип антени
  Панельна
  Призначення
  Для міста, Для дому і дачі, Для квартири і офісу, Для передмістя, Для віддалених об'єктів
  Робота в мережах операторів
  Київстар, Vodafone, Lifecell
  Коефіцієнт підсилення
  15 dBi
  Робоча частота
  1700-2700 МГц
  Відстань до БС
  до 15 км
  Поляризація
  Вертикальна, Горизонтальна
  КСВ
  не більше 2,0
  Інтерфейс підключення
  F-female
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг