Антена 3G / 4G LTE спрямована R-Net Стріла MIMO посиленням 2 x 20 dBi (1700-2170 МГц) Код товару 19328

 • 1 499грн
  1 399грн
Немає в наявності

Спрямована 3G/4G LTE антена R-Net Стріла MIMO посиленням 2 x 20 dBi призначена для посилення сигналу в зонах не впевненого покриття і поліпшення швидкості передачі даних на абонентських пристроях (модемах і роутерах) на відстані до 20 км від базової станції. Використовується в мережах операторів Київстар, Vodafone, lifecell. Підтримує частотний діапазон 1700-2170 МГц.

 • Опис

  Спрямована 3G/4G LTE антена R-Net Стріла MIMO посиленням 2 x 20 dBi відноситься до типу спрямованих антен і служить для посилення і стабілізації слабкого сигналу мобільного оператора і збільшення швидкості передачі даних на значних відстанях до базових станцій (до 20 км). Найчастіше застосовується в умовах сільської місцевості. Може працювати як в мережах 4G LTE, так і в мережах 3G UMTS з тією лише різницею, що в мережах LTE технологія MIMO підтримується і буде працювати, а в мережах 3G - ні.

  Антена має коефіцієнт посилення 2 х 20 dBi і підтримує діапазон частот 1700 - 2170 МГц. З цього зрозуміло, що дана антена буде ефективна там, де є покриття 4G LTE на частоті 1800 МГц, а також 3G на частоті 2100 МГц.

  Спрямована 3G/4G LTE антена Стріла MIMO є зовнішньої і встановлюється на дах, на балкон, або на стіну зовні будівлі і направляється в сторону базової станції мобільного оператора. Діаграма спрямованості цієї антени досить вузька, тому чим точніше вона буде зорієнтована на передавальну вишку, тим краще буде якість прийому сигналу.

  Антена LTE Стріла кріпиться на вертикальну трубу за допомогою кріплення, що йде в комплекті поставки. Для з'єднання з модемом або роутером повинен використовуватися кабель опором 50 Ом. Для підключення кабелів на задній частині антени розташовані два роз'єми типу F-female. Рекомендована максимальна довжина кабелю типу RG58 - не більше 20 метрів.

 • Характеристики
  Тип антени
  Спрямована
  Призначення
  Для дому і дачі, Для передмістя, Для віддалених об'єктів
  Робота в мережах операторів
  Київстар, Vodafone, Lifecell
  Коефіцієнт підсилення
  20 dBi
  Робоча частота
  1700-2170 МГц
  Відстань до БС
  до 20 км
  Поляризація
  Вертикальна, Горизонтальна
  КСВ
  не більше 1,5
  Інтерфейс підключення
  F-female
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг